Tábor 2016 deň 4

Dnešné ranné vstávanie akokoľvek bolo po včerajšej zábave ťažké sme otvorili ranným stretnutím tímu a modlitbou na požehnanie ďalšieho náročného, no predsa nezabudnuteľného dňa.
Po raňajkách sme sa opäť rozdelili na dve časti, kde prvá išla na výlet mimo tábora a druhá sa ostala venovať aktivitám v areáli.

Počas výletu naši mladí navštívili ranč, kde videli predstavenie s koníkmi, ba dokonca si na nich aj zajazdili. Potom si zastrieľali z luku na zámku, kde mali aj jeho prehliadku.
V rámci tábora sme si dnes takiež pripravili tričká na dnešnú diskotéku a krásne kvetinové čelenky. S tímom sme si neskôr zahrali volejbal, futbal, či dokonca aj rugby, v ktorých sa naši hostia perfektne vyznamenali. Ďalej sme si boli zaplávať v miestnej plavárni a zajazdili sme si na tobogáne.
Dnes sa kňazi, ktorí sú na tábore taktiež vybrali spoločne na výlet do Sanktuária Božieho Milosrdenstva a do soľnej bane vo Wieličke.
Po návrate všetkých členov našej skupiny sme sa spoločne stretli na večeri, po ktorej sme absolvovali svätú omšu.
Dnešný večer nám oganizátori pripravili skvelé prekvapenie v podobe koncertu skupiny Paula & Karol, ktorí dokonca napísali aj našu hymnu tábora, One for all and all for one. Koncert bol krásnou čerešničkou na našej táborovej torte naozaj vydareného dňa.